Sir Ağda

”Sir” , İtalyanca “cere” kelimesinden gelir. Balmumu-mum anlamına gelir. İngilizcede “wax” mum, balmumu, ağda anlamında kullanılmaktadır. Sıcak mum ile sir ağda, soğuk mum ile klasik ağda kastedilmektedir. Yani Sir Ağda balmumundan üretilmektedir. Sir Ağda,yüzünüz dahil vücudun tüm bölgelerine uygulanabilen hijyenik bir sistemdir. Tamamen doğal ürünlerden oluşur,içinde hiçbir şeker katkısı yoktur. Şeker içermediği için kıl kökleri beslenmez ve sürekli kullanımda tüylerin zayıflamasını ve azalmasını sağlar. Klasik ağda ise şeker içermektedir. Sir Ağda cilde iyi yapışarak yüzeydeki ölü tabakayı da alır ve peeling etkisi vardır. Ciltte alerjik reaksiyona sebep olmaz ve batıkları engeller.

Kadınların vücut bakımında en çok zorlandıkları olay istenmeyen tüylerin temizlenmesi olayıdır. Çok eski çağlardan beri kadınlar tüysüz ve kılsız bir vücut için sürekli araştırmalar içinde bulunmuşlardır. Pürüzsüz , parlak ve tüysüz bir yüz ve bacaklar için istenmeyen tüylerin kaldırılması için bir çok yöntemler denemişlerdir.

Vucütta istenmeyen tüylerden kurtulmak için en çok sir ağda yöntemini kullanmışlar. Sir ağda ile istenmeyen kılları kökünden kaldırdığı için kıllar çok uzun bir zaman içinde ancak çıkabilmekte ve çıktığında da incelmiş olarak çıkmaktadır. Sir ağda bilmeyenler için sir ağda ile istenmeyen kıllar nasıl temizlenir bunu açıklayacağız.

Sir Ağda Erzurum
Sir Ağda Erzurum
Sir Ağda Erzurum